Maak Jill's Cocktail
Wat heb je nodig:
-
8 frambozen
-
4 bramen
-
Theelepeltje honing suikersiroop
-
15 ml citroensap
-
60 ml cranberrysap
-
30 ml appelsap
-
1 aardbei
Stappen
1. Zet een cocktailglas klaar.
2. Pak je shaker en gooi er 7 frambozen, 3 bramen, een theelepeltje honing suikersiroop en 15 ml citroensap in.
3. Pureer alle ingrediënten.
4. Gooi het shakerglas voor de helft vol met ijs.
5. Doe er 60ml cranberrysap en 30ml appelsap bij.
6. Nu is het tijd om te shaken! Doe dit ongeveer 10 seconden en doe het goed hard! Haal dan het deksel (of de andere kant van de shaker) eraf en giet het in je glas.
7. Om het helemaal af te maken maak je een fruitstokje. Dat doe je door een houten stokje te nemen en er een aardbei, framboos en braam aan te rijgen.
Jill's tip:
Je kunt natuurlijk zelf ook experimenteren en je eigen cocktails maken. Meng bijvoorbeeld wat sapjes, doe er wat soda met prik bij en gebruik vers fruit en ijsklontjes om het af te maken. Aparte ingrediënten als bijvoorbeeld kokos kunnen het nog specialer maken. Kijk een beetje wat bij elkaar past. Be creative!