
Razz
"Buitenspelen is mijn favoriete schoolvak"
Naam: Razz
Bijnaam: Razzerboy
Leeftijd: 11 jaar
Woonplaats: Terheijden
Aantal jaar bij het koor: 2e jaar
Woonplaats: Terheijden
Aantal jaar bij het koor: 2e jaar
Op welke plek voel jij je het meest thuis?
Bij mij zelf thuis op de bank! Omdat hij heel erg lekker zit en ligt.
Wat is je favoriete feestje/ feestdag?
Mijn verjaardag! Dan krijg ik veel cadeautjes.
Wat heb je afgelopen zomervakantie gedaan?
We zijn op vakantie geweest naar Frankrijk. Ik ben daar gaan boomklimmen, zwemmen, tokkelen en canyoningen.
Wat is je favoriete herinnering aan de zomervakantie?
Het zwemmen! Op de camping was een heel groot zwembad met super veel gave glijbanen. Er werd ook een bingo gehouden in het zwembad en ik had prijs!
Wat is je favoriete schoolvak?
Buitenspelen. Dan kan ik lekker spelen met mijn vrienden.
Welk vak vind je het moeilijkst op school?
Ik vind niet echt één bepaald vak moeilijk. Als ik iets moeilijk vind tijdens de les vraag ik het aan de meester.
Wat doe je het liefst wanneer je vrij bent?
Ik ga dan graag gamen, omdat je dan veel verschillende games kunt spelen en bij sommige ook contact hebt met vrienden.
Wat vind je het leukst om op schoolreisje te doen?
Naar een pretpark gaan.
Wat is je favoriete sport?
Na Kinderen voor Kinderen wil ik graag op honkbal. Dit doen we soms op school en vind ik heel erg leuk.
Welk spel speel je het liefst in de pauze op het schoolplein?
Rond de tafel. Dit is een spel waar je met heel de klas begint en dan met een bal moet overstuiteren rond de pingpongtafel. Steeds valt er iemand af. Op het einde mogen de twee die nog over zijn de finale spelen.
Wie is jouw held?
Ik heb niet echt een held.
Ben je weleens jaloers geweest?
Ja, ik ben weleens jaloers geweest. Omdat een van mijn vrienden zoveel geld gespaard had dat hij een spelcomputer kon kopen.
Wanneer heb jij voor het laatst nieuwe vrienden gemaakt?
Tijdens deze zomervakantie op de camping in Frankrijk.
Als wat zal jij verkleed gaan met carnaval?
Met carnaval hebben mijn vrienden en ik altijd een gekleurde tuinbroek aan en daar kan dan iedereen met een zwarte stift zijn of haar naam op zetten. We proberen dan zoveel mogelijk namen op de tuinbroek te krijgen.