Gisèle

"Het leuke aan in de spotlights staan is dat iedereen dan naar je kijkt en dan voelt het alsof je alles kan"

Naam:  Gisèle
Leeftijd: 11 jaar oud
Aantal jaren in het koor: Tweede jaar

Waar krijg jij de kriebels van?: Als ik in een hele steile achtbaan zit en we dan keihard naar beneden gaan

Wat vind je leuk aan in de spotlights staan?: Dat iedereen dan naar je kijkt en dan voelt het alsof je alles kan

Wie zou jij wel een dagje willen na-apen en waarom?: Beyoncé! Want ze kan heel goed dansen en zingen en ik hou van haar stijl. Haar zou ik dus zeker een dag willen na-apen!

Wat is je favoriete feestdag en waarom?: Mijn verjaardag natuurlijk! Dan is iedereen bij elkaar en is het altijd supergezellig! En ik krijg dan lekker cadeautjes ;)

Wat is jouw favoriete nummer van het album ’Spot aan!’ en waarom?: Kriebels en Feestje! Kriebels geeft gewoon een hele leuke vibe. Feestje is gewoon een heel gezellig nummer en ik heb er een solo in, dat vind ik heel erg leuk!

Nooit meer dansen of nooit meer zingen en waarom?: Dat is een hele moeilijke vraag want het liefst doe ik het allebei de hele dag door! Maar áls ik dan echt moet kiezen.. denk ik toch nooit meer dansen

Wat is jouw favoriete vakantieherinnering?: Toen ik op Dominicaanse Republiek was zaten we in een all inclusive resort. Daar mocht je de hele dag alles pakken wat je wilde eten of drinken. Iets wat normaal echt nooit mag! En ik ben een keer naar Italië geweest voor de bruiloft van mijn tante en toen zat ik met al mijn neefjes en nichtjes in het vliegtuig. Dat was ook echt leuk!