Sienne
Naam: Sienne
Leeftijd: 10 jaar
Aantal jaren in het koor: Eerste jaar
Waar krijg jij de kriebels van?: Waar ik echt heel veel kriebels van krijg, zijn insecten en gekko´s! ze zien er soms zo klein en glibberig uit! Eng!!!
Wat vind je leuk aan in de spotlights staan?: Als ik in de spotlight sta dan krijg ik heel veel aandacht van het publiek. Ik wil dan graag laten zien wat voor talent ik heb: zingen en dansen!
Wie zou jij wel een dagje willen na-apen en waarom?: Mijn broertjes Bruce en Brayden, want ze zijn vaak heel grappig!!!
Wat is je favoriete feestdag en waarom?: Mijn verjaardag, want we doen altijd leuke dingen op mijn verjaardag. We gaan dan bijvoorbeeld naar een (Chinees) restaurant of naar een speelparadijs met mijn vrienden en ik mag bepalen wat we gaan eten in de avond!
Wat is jouw favoriete nummer van het album ’Spot aan!’ en waarom?: Een hele moeilijke keus! "Spot aan!" is heel vrolijk. "Groep 8" is een heel mooi lied. Maar mijn favoriet is toch "Geen kind alleen". want dit lied heeft een mooie betekenis!
Nooit meer dansen of nooit meer zingen en waarom?: Nooit meer dansen want ik vind zingen erg leuk!
Wat is jouw favoriete vakantieherinnering?: Vorig jaar zijn we naar Disneyland Orlando geweest. Dat was echt gewoon te gek!!! We zijn naar verschillende Disneyparken geweest en ook nog naar een zwempark. De milkshakes en donuts zijn daar overheerlijk!