Lena & Cem
In Lena & Cem draait het allemaal om Lena. Het gezinsleven van deze zestienjarige Lena draaide tot nu toe om drie personen: haarzelf, haar broertje Nils en haar moeder Doris, een psychotherapeute. Maar dan wordt moeder Doris verliefd op Metin, een Turkse forensisch politieman die werkt voor de Duitse afdeling voor misdaadonderzoek. Ze besluiten te gaan samenwonen als een grote gelukkige familie.
Lena moet haar kamer delen met haar nieuwe zusje Yagmur van vijftien, een streng orthodoxe moslima. Ook moet ze zich staande zien te houden tegenover haar nieuwe zeventienjarige broer Cem die er heilig van overtuigd is dat hij kan scoren door zich als een macho te gedragen. De nieuwe man van haar moeder Doris is iemand waar ze aan moet wennen: Metin, Duitser dan menig Duitser, wil altijd geknuffeld worden. Helaas zijn ook moeder Doris en broertje Nils bijna onherkenbaar veranderd: Doris maakt tegenwoordig boodschappenlijstjes en Nils noemt Metin ‘Pappie'.
De oorspronkelijke naam van de serie is Türkisch für Anfänger. Deze comedyserie uit Duitsland is daar ontzettend populair en won de afgelopen jaren diverse prijzen waaronder de Prix Italia 2006.
Deze serie is niet terug te zien bij Z@PPgemist omdat Z@PP alleen rechten heeft om deze serie op televisie uit te zenden.